KAUDEN 2019 KOTIPELIT

PELIT


KOTIPELIT 2019 
PE 26.4 KLO.19.00-21.00 PEKA-FC PELTIRUMPU AT AREENA MIEHET KOLMONEN 
SU 28.4 KLO 18.00-20.00 PEKA-KJP KK/TN P17 YKKÖNEN 
TO 2.5 KLO.18.00-20-00 P10 PIIRISARJAA AT AREENA 
LA 4.5 KLO.10.00-12.00 P11 PIIRISARJAA KK/TN 
LA 4.5 KLO.15.00-17.00 PEKA-STPS KK/TN MIEHET KOLMONEN 
SU 5.5 KLO.13.00-15.00 P12 PIIRISARJAA KK/TN 
TO 9.5 KLO.19.00-21.00 PEKA/MYLLY-VOPPK- KK/TN MIEHET VITONEN 
PE 10.5 KLO.19.00-21.00 KYPA-PEKA (KYMIN DERBY) AT AREENA MIEHET KOLMONEN 
LA 11.5 KLO.13.00-15.00 PEKA/YJ/2-JJK/2- KK/TN P17 KAKKONEN 
SU 12.5 KLO.12.00-14.00 PEKA-KUUSYSI KK/TN P17 YKKÖNEN 
SU 12.5 KLO.14.00-16.00 PEKA/YJ PUNAINEN-STPS KK/TN P17 KOLMONEN 
TI 14.5 KLO.18.30-19.30 P15 8V8 PIIRISARJAA KK/TN 
TO 16.5 KLO.18.00-20.00 T13 PIIRISARJAA KK/TN 
SU 19.5 KLO.14.00-16.00 PEKA/YJ PUNAINEN-KJP/YJ KK/TN P17 KOLMONEN 
SU 19.5 KLO.15.00-17.00 PEKA-SIU AT AREENA MIEHET KOLMONEN 
SU 26.5 KLO.13.00-16.00 NAISET 7V7 PIIRISARJAA KK/TN 
MA 27.5 KLO.18.30-20.30 PEKA/YJ PUNAINEN-IPS/YJ KK/TN P17 KOLMONEN 
TI 28.5 KLO.19.30-21.30 PEKA/MYLLY-KUMU EDUSTUS KK/TN MIEHET VITONEN 
TO 30.5 KLO.14.00-16.00 PEKA-PPJ KK/TN P17 YKKÖNEN 
TO 30.5 KLO.15.00-17.00 PEKA-EDUSTUS IPS AT AREENA MIEHET KOLMONEN 
TI 4.6 KLO.19.00-21.00 PEKA-FC FUTURA HAMINA UK/N P17 YKKÖNEN 
TO 6.6 KLO.18.30-20.30 P10 PIIRISARJAA KATAJAINEN NURMI 
LA 8.6 KLO.13.00-16.00 P9 PIIRISARJAA KATAJAINEN NURMI 
LA 8.6 KLO.15.00-17.00 PEKA/YJ/2-PK-37 KK/TN P17 KAKKONEN 
TO 13.6 KLO.19.00-21.00 PEKA/MYLLY-LIK KK/TN MIEHET VITONEN 
PE 14.6 KLO.19.00-21.00 PEKA-SAVU KK/N MIEHET KOLMONEN 
LA 15.6 KLO.15.00-17.00 PEKA-PKKU KK/N P17 YKKÖNEN 
MA 17.6 KLO.17.30-19.30 P12 PIIRISARJAA KATAJAINEN NURMI 
TI 18.6 KLO.18.30-20.30 P11 PIIRISARJAA METSOLA NURMI 
KE 19.6 KLO.17.30-19.30 P9 PIIRISARJAA KATAJAINEN NURMI 
KE 19.6 KLO.18.30-20.30 HAPK-PEKA HAMINA UK/N MIEHET KOLMONEN 
KE 19.6 KLO.19.00-21.00 PEKA/MYLLY-KIRI METSOLA NURMI MIEHET VITONEN 
LA 29.6 KLO.13.00-15.00 PEKA/YJ/2-FC LAPA KK/TN P17 KAKKONEN 
SU 30.6 KLO.13.00-15.00 PEKA-GRLFK/EBK AT AREENA P17 YKKÖNEN 
TO 4.7 KLO.19.00-21.00 PEKA/MYLLY-HATP KK/TN MIEHET VITONEN 
PE 5.7 KLO.19.00-21.00 PEKA-UNION PLAANI KK/N MIEHET KOLMONEN 
PE 12.7 KLO.19.00-21.00 NAISET 7V7 PIIRISARJAA METSOLA NURMI 
KE 24.7 KLO.19.00-21.00 PEKA/MYLLY-KAJASTUS METSOLA NURMI MIEHET VITONEN 
PE 9.8 KLO.19.00-21.00 PEKA-VIRKY KK/N MIEHET KOLMONEN 
TO15.8 KLO.19.00-21.00 PEKA/MYLLY-VOPPK KK/TN MIEHET VITONEN 
PE 23.8 KLO.19.00-21.00 PEKA-KYPA (KYMIN DERBY 2) AT AREENA MIEHET KOLMONEN 
PE 30.8 KLO.19.00-21.00 PEKA-RI-PA AT AREENA MIEHET KOLMONEN 
PE 6.9 KLO.18.00-20.00 PEKA/MYLLY-KUMU EDUSTUS METSOLA NURMI MIEHET VITONEN 
LA14.9 KLO.15.00-17.00 PEKA-HAPK AT AREENA MIEHET KOLMONEN 
TO 19.9 KLO.19.00-21.00 PEKA/MYLLY-LIK KK/TN MIEHET VITONEN 
SU 22.9 KLO.15.00-17.00 PEKA-KULTSU AT AREENA MIEHET KOLMONEN