Tapahtumat

Tapahtumia

Ei tapahtumia

PEKA KOTIPELIT 2018
EDUSTUS KOLMONEN
PeKa Edustus -IPS La 28.4 klo.15.00-17.00 KK/TN (Karhula tekonurmi)
PeKa Edustus -Union P Pe 11.5 klo.19.00-21.00 KK/TN
PeKa Edustus -Sudet Pe 25.5 klo.19.00-21.00 KK/TN
PeKa Edustus -Lappee Pe 8.6 klo.19.00-21.00 KK/NURMI
PeKa Edustus -SaVu La 30.6 klo.15.00-17.00 KK/NURMI
PeKa Edustus -Virky TI 24.7 klo.19.00-21.00 KK/NURMI
PeKa Edustus -RiPa Pe 10.8 klo.19.00-21.00 KK/NURMI
PeKa Edustus -Kultsu Pe 24.8 klo.19.00-21.00 KK/NURMI
PeKa Edustus -Peltirumpu La 1.9 klo.15.00-17.00 KK/NURMI
PeKa Edustus -STPS Su 16.9 klo.15.00-17.00 KK/NURMI
PeKa Edustus -HaPK La 22.9 klo.15.00-17.00 KK/TN


PEKA/KYPA NELONEN
PeKa Kypa -KuP La 28.4 klo.18.30-20.30 KK/TN
PeKa Kypa-Purha Ke 2.5 klo.19.00-21.00 KK/TN
PeKa Kypa-LiRy La 19.5 klo.17.00-19.00 KK/TN
PeKa Kypa-KPonsi Ke 27.6 klo.19.00-21.00 METSOLA NURMI
PeKa Kypa-FC LaPa Ke 25.7 klo.19.00-21.00 METSOLA NURMI
PeKa Kypa-OViesti Ke 8.8 klo.19.00-21.00 METSOLA NURMI
PeKa Kypa-KoPa Ke 15.8 klo.19.00-21.00 METSOLA NURMI
PeKa Kypa-SIU Su 2.9 klo.15.00-17.00 KK/NURMI
PeKa Kypa-Atomit La 15.9 klo.13.00-15.00 KK/NURMI


NAISET KOLMONEN
Peka Naiset -PEPO Pe 4.5 klo.19.00-21.00 KK/TN
PeKa Naiset-HP-47 Su 20.5 klo.14.00-16.00 KK/TN
PeKa Naiset-FC LaPa To 7.6 klo.19.00-21.00 KK/TN
PeKa Naiset-PU-62 Su 1.7 klo.12.00-14.00 KK/TN
PeKa Naiset-WJK Su 12.8 klo.14.00-16.00 KK/TN
PeKa Naiset-Loviisa To 23.8 klo.19.00-21.00 KK/TN
PeKa Naiset-STPS Su 26.8 klo.14.00-16.00 KK/TN
PeKa Naiset-PaRi Su 9.9 klo.14.00-16.00 KATAJAISTEN NURMI
PeKa Naiset-KJP La 22.9 klo.12.30-14.30 KK/TN

NAISET 7v7
NAISET 7v7 Turnaus muoto Ma 28.5 klo.19.30-21.30 KK/TN
NAISET 7v7 Turnaus muoto Su 19.8 klo.13.00-15.00 KATAJAISTEN NURMI
NAISET 7v7 PeKa-HaPK Ma 27.8 klo.17.30-18.30 KATAJAISTEN NURMI (Puolikas kenttä)

 

A- Pojat P20 KAKKONEN

kevätkierros
P20 KAKKONEN PeKa A- Pojat -GrIFK La 5.5 klo.13.00-15.00 KK/TN
P20 KAKKONEN PeKa A- Pojat -LPS La 26.5 klo.12.00-14.00 KK/TN
P20 KAKKONEN PeKa A- Pojat -HIFK Su 10.6 klo.12.00-14.00 KK/TN
P20 KAKKONEN PeKa A- Pojat -Kasiysi La 16.6 klo.12.00-14.00 KK/TN
P20 KAKKONEN PeKa A- Pojat -KylF La 30.6 klo.12.00 - 14.00 Metsola Nurmikenttä

Syyskierros

PeKa-LPS/2 La 11.8 klo.17.00-19.00 KK/TN
PeKa-MiKi La 25.8 klo.12.00-14.00 KK/TN
PeKa-HJK/West La 15.9 klo.12.00-14.00 KK/TN
PeKa-JoKi La 22.9 klo.17.00-19.00 KK/TN
PeKa-KylF La 6.10 klo.13.00-15.00 RUONALA HALLI

 

A- Pojat VITONEN
VITONEN PeKa/2 A- Pojat-VoPpK To 24.5 klo.19.30-21.30 KK/TN
VITONEN PeKa/2 A- Pojat-KAJO La 9.6 klo.16.00-18.00 KK/TN
VITONEN PeKa/2 A- Pojat -HaTP To 5.7 klo.19.30-21.30 KK/TN
VITONEN PeKa/2 A- Pojat-Kajastus To 26.7 klo.19.30-21.30 KK/TN
VITONEN PeKa/2 A- Pojat-HaPK/2 To 9.8 klo.19.30-21.30 KK/TN
VITONEN PeKa/2 A- Pojat-Kumu To 23.8 klo.18.00-20.00 METSOLA NURMI
VITONEN PeKa/2 A- Pojat-Kiri To 30.8 klo.19.30-21.30 KK/TN


A- Pojat KUTONEN
KUTONEN PeKa/3 -Karpo Ti 15.5 klo.20.00-22.00 KK/TN
KUTONEN PeKa/3-Jäntevä Ma 4.6 klo.19.30-21.00 KK/TN
KUTONEN PeKa/3-FC Etapo TI 26.6 klo.19.30-21.30 KATAJAISTEN NURMI
KUTONEN PeKa/3-ViSa La 7.7 klo.15.00-17.00 METSOLA NURMI
KUTONEN PeKa/3-FC Mylly Ma 9.7 klo.19.00-21.00 METSOLA NURMI
KUTONEN PeKa/3-PoPo Ma 30.7 klo.19.00-21.00 PUISTOLA NURMI
KUTONEN PeKa/3-ViSa Ma 6.8 klo.19.00-21.00 PUISTOLA NURMI
KUTONEN PeKa/3-KarPo Ma 13.8 klo.19.00-21.00 METSOLA NURMI
KUTONEN PeKa/3-Jäntevä Ma 3.9 klo.19.30-21.30 KK/TN


P17 YKKÖNEN

P17 YKKÖNEN PeKa-TiPS Su 29.4 klo.18.00-19.30 KK/TN
P17 YKKÖNEN PeKa-KJP La 5.5 klo.11.00-12.30 KK/TN
P17 YKKÖNEN PeKa-FCFJ Su 13.5 klo.16.30-18.00 KK/TN
P17 YKKÖNEN PeKa-PK-35 Su 27.5 klo.18.00-19.30 KK/TN
P17 YKKÖNEN PeKa-NJS Su 10.6 klo.14.30-16.00 KK/TN
P17 YKKÖNEN PeKa-HPS/POHU Su 17.6 klo.15.00-16.30 KK/TN


P17 KAKKONEN
P17 KAKKONEN PeKa/2-KUPS/2 La 5.5 klo.17.00-18.30 KK/TN
P17 KAKKONEN PeKa/2-JJK/2 To 10.5 klo.19.00-20.30 KK/TN
P17 KAKKONEN PeKa/2-Miki Ke 23.5 klo.19.00-20.30 KK/TN
P17 KAKKONEN PeKa/2-PEPO/IPS Ti 19.6 klo.19.00-20.30 KK/TN

P17 KAKKONEN syyskierros
PeKa-LehPa La 25.8 klo.16.00-17.30 KK/N
PeKa-ToU Su 9.9 klo.18.00-19.30 KATAJAINEN NURMI
PeKa-FC LaPa Pe 14.9 klo.19.00-20.30 KK/TN
PeKa-KaDy Su 23.9 klo.16.00-17.30 KK/TN
PeKa-JIPPO La 29.9 klo.16.00-17.30 KK/TN


P17 KOLMONEN PeKa-FC LaPa/2 Ti 24.4 klo.19.00-20.30 KK/TN
P17 KOLMONEN PeKa-KJP/YJ 3 Ti 15.5 klo.18.30-20.00 KK/TN
P17 KOLMONEN PeKa-KJP/YJ 2 Ma 11.6 klo.19.00-20.30 KK/TN

P17 KOLMONEN syyskierros
PeKa-KJP/YJ To 9.8 klo.18.00-19.30 KK/TN
PeKa-KuP/YJ Su 26.8 klo.16.00-17.30 KK/TN
PeKa-HaPK/YJ Ma 17.9 klo.17.30-19.00 KK/TN


P15/LOHKO 1 PeKa/Musta-HP-47 Su 29.4 klo.14.30-16.00 KK/TN
P15/LOHKO 1 PeKa/Musta-MiKi La 12.5 klo.14.00-15.30 KK/TN
P15/LOHKO 1 PeKa/Musta-IPS Ti 26.6 klo.19.00-20.30 KK/TN


P14 YKKÖNEN PeKa-FC-LaPa To 26.4 klo.18.00-19.30 KK/TN
P14 YKKÖNEN PeKa-PEPO To 17.5 klo.18.00-19.30 KK/TN
P14 YKKÖNEN PeKa-Kultsu Ma 21.5 klo.19.30-21.00 KK/TN

P14 Syyskierros

PeKa-KJP/YJ La 4.8.klo.14.30-16.00 KK/TN
PeKa-LAUTP To 16.8 klo18.30-20.00 KK/TN
PeKa-FC KTP/HaPK/YJ To 30.8 klo.18.00-19.30 KK/TN
PeKa-MP/JiiKoo/YJ To 13.9 klo.18.30-20.00 KK/TN
PeKa-STPS Su 30.9 klo.13.30-15.00 KK/TN



T12 PeKa-Peltirumpu Turnaus muoto
T12 PeKa-KAJO Ke 25.4 klo.18.00-20.00 RUONALA HALLI
T12 PeKa-RiPa Turnaus muoto
T12 PeKa-Stu La 19.5 klo.11.30-14.00 KK/TN

P12 Turnaus muoto To 28.6 klo.18.30-20.30 KK/TN


P10/KAKKONEN Turnaus muoto Ma 7.5 klo.18.00-20.00 RUONALA HALLI

P11Turnaus muoto Ke 13.6 klo.17.30-20.30 KK/TN (Puolikas kenttä)



POJAT 08 MAIRE-LIIGA Turnaus muoto To 31.5 klo.17.30-20.00 KK/TN (Puolikas kenttä)


POJAT O9 MAIRE-LIIGA
Turnaus muodot Ke 23.5 klo.17.30-19.30 RUONALA HALLI (Puolikas kenttä)
Ke 30.5 klo.17.30-19.30 KK/TN (Puolikas kenttä)
To 14.6 klo.17.30-19.30 KATAJAISTEN NURMI (Puolikas kenttä)


TYTÖT 07-08 MAIRELIIGA-LIIGA
TURNAUS MUOTO Ti 22.5 klo.17.30-19.30 RUONALAN HALLI (Puolikas kenttä)

Peka Naiset (3-div )

Kenttävarauksia voi tarkastella reaaliajassa Timmissä

Piirin sarjojen sarjataulukot löytyy täältä